You are here: / Architektura / Galwanizernia / Mieszkania socjalne

Mieszkania socjalne

Mieszkania socjalne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kontenery-4Zapotrzebowanie na tak zwane mieszkania socjalne w wielu miastach jest coraz większe. Jest to często element wielu wysiedleń za zadłużenia w czynszach. Polskie prawo nie przewiduje eksmisji na ulicę. Jednak gminy nie mają tylu mieszkań ani funduszy, aby wszystkim zapewnić dach nad głową. Jednak posiadają swoje tereny, place. Chcąc je dobrze wykorzystać decydują się na budowę małych bloków z tak zwanych kontenerów. Kontenery mieszkalne można w najróżniejszy sposób układać jak klocki, ponieważ wszystkie są jednakowych rozmiarów.
Jednym z przedstawicieli na polskim rynku, który proponuje tego typu kontenery jest firma Anga Sp. z o.o.. Na stronie http://www.anga.pl można w pełni poznać ofertę kontenerów zarówno do zakupu jak i pod wynajem. Jest to jedno z lepszych rozwiązań a przy tym tańszych do zapewnienia ludziom dachu nad głową w godziwych warunkach. Rozwiązanie to staje się coraz bardziej modne i przede wszystkim zadowalające zarówno wysiedlonych mieszkańców jak i władze miast i gmin.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Fotoprzekaźnik Sick, kawitacja kielce, etykiety inspekcyjne na zamówienie, usuwanie graffiti toruń, kaplica Santori, blog początkującego elektronika, ra nails lakier hybrydowy, pantomograf Gliwice, redox extreme efekty, Szamba Betonowe Brzozów, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków